Moltex Ekoplenky Pure & Nature - Junior (11-25 kg) (25 ks)

Moltex Ekoplenky Pure & Nature – Junior (11-25 kg) (25 ks)


289 

Moltex Ekoplenky Pure & Nature – Junior (11-25 kg) (25 ks) od výrobce Moltex máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


V nové a výrazně vymazlené řadě eko-plenek Moltex najdete i tyto jednorázové pleny pro děti o váze 11 až 25 kilo. Špuntům poskytnou tu nejjemnější péči a díky přídavku bavlny jsou měkčí a pohodlnější než kdy předtím. Vnitřní vrstva ze 100% přírodních ingrediencí udrží zadeček v bezpečí a v suchu až 12 hodin, je prodyšná a svou šetrností potěší i drobečky s alergiemi či ekzémy. Svým tvarem škvrněti perfektně padnou a neomezují ho v pohybu. Část plenky, která překrývá citlivý dětský pupík, je speciálně uzpůsobena tak, aby jej nedráždila. Děti i dospělé rozveselí také hravý design, tištěný bezpečným certifikovaným inkoustem a recyklovatelný obal z cukrové třtiny. Německá firma Moltex je průkopníkem v oblasti ekologických plen. Její plenky jsou mezi rodiči i dětmi oblíbené především pro svou spolehlivost, vynikající funkčnost srovnatelnou s běžnými plenkami a obsahem vysokého procenta biodegradabilních složek. Misí značky Moltex je zajistit pro následující generace – dnešní malé hrdiny a hrdinky v plenkách – budoucnost s bezpečným životním prostředím.

Vlastnosti

  • Cena za 1 kus: 12,36 Kč
  • Certifikáty: Allergy Certified, EU Ecolabel, Oeko-tex, FSC certifikovaný materiál, Dermatest 5-star guarantee
  • Co s obaly: Sáček z bio-PE není rozložitelný, ale je vhodný k recyklaci. Rozlučte se s ním proto v kontejneru na plasty.
  • Další parametry máme zde.
Cena za 1 kus

12,36 Kč

Certifikáty

Allergy Certified, EU Ecolabel, Oeko-tex, FSC certifikovaný materiál, Dermatest 5-star guarantee

Co s obaly

Sáček z bio-PE není rozložitelný, ale je vhodný k recyklaci. Rozlučte se s ním proto v kontejneru na plasty.

Jak s nimi nakládat

Použité plenky patří do směsného odpadu. Oproti konvenčním plenkám se na skládce rozloží mnohem rychleji, biodegradabilní složky plenky do 2 let.