Meera Design Ohrnovací legíny Bridgit (XS) - maximálně pohodlné a stylové

Meera Design Ohrnovací legíny Bridgit (XS) – maximálně pohodlné a stylové


1 325 

Meera Design Ohrnovací legíny Bridgit (XS) – maximálně pohodlné a stylové od výrobce Meera Design máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Kolikrát už se legíny vrátily do módy a znovu z ní odešly? Ať už je nosíte běžně do práce a společnosti nebo jenom na doma či na cvičení, je to další kousek šatníku, který by měl splňovat několik atributů: pohodlnost, spolehlivost, stylovost. A přesně takové jsou legíny z biobavlny s ohrnovacím lemem od Meera Design. Budete se v nich cítit jako bohyně! V případě Meera Design platí oblíbené "za vším hledej ženu". Myšlenka vyrábět vlastní oblečení se zrodila v hlavě Kláry Stejskalové – neboli Meery. Její hlavní vizí a záměrem je starat se o planetu Zemi, nevytvářet další zbytečnou zátěž, ale vracet Zemi to, co si od ní bereme. Proto je Meera postavená na přírodních materiálech, BIO bavlně, bez chemie a čehokoli navíc. Péče o Zemi je ale i péčí o lidi na ní žijící. Meera Design patří mezi tzv. „slow fashion“ značky. Oblečení se totiž šije ručně, pomalu a za důstojných podmínek pro všechny v malé české dílně.

Vlastnosti

  • Velikost: S/M: pas (šev) 35 cm, délka 70 cm, přes stehno 21 cm; L/XL: pas (šev) 37 cm, délka 78 cm, přes stehno 23 cm;
  • Materiál: 95 % BIO bavlna, 5 % elastan
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Další parametry máme zde.
Materiál

95 % BIO bavlna, 5 % elastan

Země původu

vyrobeno v České republice

Velikost

XS