Meera Design Nadčasové triko HATHOR - černé (M) - základní kousek do šatníku

Meera Design Nadčasové triko HATHOR – černé (M) – základní kousek do šatníku


1 449 

Meera Design Nadčasové triko HATHOR – černé (M) – základní kousek do šatníku od výrobce Meera Design máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Trička s dlouhým rukávem v jednoduchých barvách jsou nutným basic vybavením každého šatníku. Tohle je navíc super příjemné, v ideální délce a plné BIO bavlny. Budete šetrné k přírodě, laskavé ke svému tělu a navíc 100% sexy! Další kousek od Meera Design, který si zamilujete. V případě Meera Design platí oblíbené "za vším hledej ženu". Myšlenka vyrábět vlastní oblečení se zrodila v hlavě Kláry Stejskalové – neboli Meery. Její hlavní vizí a záměrem je starat se o planetu Zemi, nevytvářet další zbytečnou zátěž, ale vracet Zemi to, co si od ní bereme. Proto je Meera postavená na přírodních materiálech, BIO bavlně, bez chemie a čehokoli navíc. Péče o Zemi je ale i péčí o lidi na ní žijící. Meera Design patří mezi tzv. „slow fashion“ značky. Oblečení se totiž šije ručně, pomalu a za důstojných podmínek pro všechny v malé české dílně.

Vlastnosti

  • Rozměry: S: celková délka – 59 cm, přes prsa – 40 cm, spodní lem – 42,5 cm; M: celková délka – 60 cm, přes prsa – 43 cm, spodní lem – 46 cm; L: celková délka – 64 cm, přes prsa – 45 cm, spodní lem – 48,5 cm (míry jsou brány z nenataženého trička)
  • Materiál: 95 % BIO bavlna, 5 % elastan
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Další parametry máme zde.
Rozměry

S: celková délka – 59 cm, přes prsa – 40 cm, spodní lem – 42,5 cm; M: celková délka – 60 cm, přes prsa – 43 cm, spodní lem – 46 cm; L: celková délka – 64 cm, přes prsa – 45 cm, spodní lem – 48,5 cm (míry jsou brány z nenataženého trička)

Materiál

95 % BIO bavlna, 5 % elastan

Země původu

vyrobeno v České republice

Velikost

M