Lifefood Rawsage RAW & BIO (25 g) - veganská variace klobásky

Lifefood Rawsage RAW & BIO (25 g) – veganská variace klobásky


39 

Lifefood Rawsage RAW & BIO (25 g) – veganská variace klobásky od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Veganská variace klobásky, která vás nadchne svou intenzivní a kořeněnou chutí. Základem této lahůdky jsou para ořechy a sušená rajčata s mořskou solí. Tu správnou kořeněnou chuť pak dodá římský kmín, majoránka a mleté chilli. Ideální svačinka na výlet, do práce nebo jen tak, když na ni máte chuť. Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

PARA OŘECHY* (39 %), zelenina* (27 %; sušená rajčata s mořskou solí*, česnek*, cibule*), rozinky Sultana*, konopné semínko loupané*, bylinky & koření* (2,4 %; kumín (římský kmín) mletý*, majoránka*, chilli mleté*). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sezamového a hořčičného semínka, sóji a celeru.