Lifefood Lifebar Plus - čokoládová s konopným proteinem RAW/BIO (47 g)

Lifefood Lifebar Plus – čokoládová s konopným proteinem RAW/BIO (47 g)


41 

Lifefood Lifebar Plus – čokoládová s konopným proteinem RAW/BIO (47 g) od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato tyčinka je doslova nabitá kakaovými boby, které staří Indiáni nazývali pokrmem bohů. A není se čemu divit! Nic vám nedodá tolik energie a nezlepší vaši koncentraci tak jako tyto sušené plody kakaovníku. V kombinaci s konopným proteinem a spirulinou dodá tato tyčinka energii a povzbuzení nejen sportovcům ale i těm, kdo potřebují být v kondici a plné síle nebo mají jen špatnou náladu. Lahodnou chuť dokonale doplní sladké datle, křupavé mandle a dýňová semínka.  Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

datle* (46 %), MANDLOVÁ PASTA*, raw čokoláda* (10 %; nepražené kakaové boby*, kakaový prášek nepražený*, kakaové máslo nepražené*, obsah kakaové sušiny 100 %, obsah kakaového másla 39 %), MANDLE*, dýňové semínko*, prášek z konopného proteinu* (3,5 %), prášek z dýňového proteinu* (3,5 %), spirulina prášek* (0,8 %), mletá vanilka*. * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.