Lifefood Lifebar Plus - brazilská s guaranou RAW/BIO (47 g)

Lifefood Lifebar Plus – brazilská s guaranou RAW/BIO (47 g)


41 

Lifefood Lifebar Plus – brazilská s guaranou RAW/BIO (47 g) od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato tyčinka hravě a zdravě nahradí všechny energetické nápoje. Obsahuje totiž guaranu, jejíž semena obsahují kofein. Ať se učíte na zkoušky, máte před sebou dlouhou cestu autem nebo máte zvýšenou fyzickou námahu, dodá vám tolik potřebnou energii, osvěží vaší mysl a odbourá stres. Základ tyčinky tvoří šťavnaté datle, křupavé mandle a para ořechy. Jejich chuť se pak příjemně prolíná s exotickým kokosem a vanilkou. Doporučujeme jako nedílnou součást všech baťůžků a kabelek! Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

datle* (59 %), PARA OŘECHY* (21 %), MANDLE*, kokos strouhaný*, guarana prášek* (4 %), mletá vanilka*. * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.