Lifefood Lifebar Plus - açaí s banánem RAW/BIO (47 g) - vaše denní dávka antioxidantů

Lifefood Lifebar Plus – açaí s banánem RAW/BIO (47 g) – vaše denní dávka antioxidantů


41 

Lifefood Lifebar Plus – açaí s banánem RAW/BIO (47 g) – vaše denní dávka antioxidantů od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


V této tyčince najdete doporučenou denní dávku antioxidantů. A to hlavně díky magickému ovoci açaí, které svou chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody. Nejenže tedy skvěle voní a chutná, ale hladce nastartuje váš metabolismus a zpomalí nejen ukládání tuků, ale i stárnutí! V kombinaci s křupavým sušeným banánem, para ořechy a šťávou z červené řepy je tato tyčinka zkrátka ideálním společníkem pro všechny. Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

ovoce* (73 %; datle*, banán sušený* 11 %, raw mrazem sušený açai prášek 6 %, banánový prášek* 5 %, prášek z brusinek sušených mrazem*), OŘECHY* (25 %; PARA OŘECHY*, MANDLE*, MANDLOVÁ PASTA*), sušená šťáva z červené řepy* (2 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.