Lifefood Lifebar - karobová s lískovými oříšky RAW/BIO (47 g)

Lifefood Lifebar – karobová s lískovými oříšky RAW/BIO (47 g)


39 

Lifefood Lifebar – karobová s lískovými oříšky RAW/BIO (47 g) od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ideální odměnou po náročném dni je sladce hříšná chuť karobu a lískových oříšků. Karob je jako čokoláda bez výčitek. Nemusíte se bát o nějaké to kilo navíc a ještě podpoříte svůj trávící systém. Lahodné křupnutí lískových oříšků probudí všechny vaše smysly. Obzvlášť když se prolne s chutí lískové pasty, sladkými mandlemi a mletou lucumou, která dodá tu správnou ovocnou chuť s nádechem karamelu a vanilky. Co víc si pro chvíle odpočinku přát… Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

ovoce* (63 %; datle*, lucuma mletá*), OŘECHY* (31 %; PASTA Z LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ* 15 %, LÍSKOVÝ OŘÍŠEK* 8 %, MANDLE*), karobový prášek* (6 %), mletá vanilka*. * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.