Lifefood Lifebar - jablečná RAW/BIO (47 g) - nadupaná vlákninou a enzymy

Lifefood Lifebar – jablečná RAW/BIO (47 g) – nadupaná vlákninou a enzymy


39 

Lifefood Lifebar – jablečná RAW/BIO (47 g) – nadupaná vlákninou a enzymy od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jablkem to prý všechno začalo. Šťavnatý plod, starý jako lidstvo samo. Kdo by neznal jeho chuť. I v sušené podobě obsahují jablka velké množství živin a vitamínů, zlepšují činnost střev a snižují cholesterol. Proč si je tedy nevychutnat společně s datlemi, báječnými rozinkami Sultana, slunečnicovými semínky, voňavou skořicí a bez jediného kousku ořechu v této příjemně osvěžující tyčince? Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

ovoce* (71 %; datle*, jablka sušená* 23 %, rozinky Sultana*), aktivované slunečnicové semínko* (27 %), skořice mletá*. * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy jiných skořápkových plodů a sezamu. Může obsahovat kousky skořápek a pecek.