Lifefood Crawnchies pikantní s paprikou RAW & BIO (30 g)

Lifefood Crawnchies pikantní s paprikou RAW & BIO (30 g)


89 

Lifefood Crawnchies pikantní s paprikou RAW & BIO (30 g) od výrobce Lifefood máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Znáte ty chvíle, kdy se potkáte s přáteli, dáte si něco dobrého k pití a dostaví se chuť na něco neobvyklého k zakousnutí? Pikantní crawnchies jsou v těchto chvílích ideálním řešením. Obsahují spoustu zeleniny a báječného pikantního koření jako je mletá paprika, pepř a mleté chilli. Ryze český Lifefood je nám nesmírně sympatický tím, že používá skutečně jen ty nej suroviny, vždy v BIO kvalitě a vždy 100% RAW – zcela bez kompromisů (což mezi RAW výrobci rozhodně není pravidlem). Suroviny nejsou tepelně zpracovávané, aby si uchovaly maximální množství přirozených výživných látek. Lifefood důsledně hlídá živou kvalitu plodin celého výrobního procesu – od pěstování až po výsledný produkt.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: vyrobeno v České republice
  • Zemědělská produkce: EU / mimo EU
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v České republice

Zemědělská produkce

EU / mimo EU

Složení

dýně*, batáty*, lněné semínko zlaté*, sušená rajčata s mořskou solí*, mrkev*, cibule*, česnek*, krystalická himálajská sůl růžová, paprika mletá* (0,2 %), Pepř* (0,2 %), chilli mleté* (0,2 %). * = produkt ekologického zemědělství. Může obsahovat stopy skořápkových plodů, sezamu, hořčičného semínka a celeru.