Léčíme přírodou Bylinná kúra - Imunita a alergie (4 x 50 ml)

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Imunita a alergie (4 x 50 ml)


499 

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Imunita a alergie (4 x 50 ml) od výrobce Léčíme přírodou máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tuto kúru tvoří tinktury ze dvou druhů hub – žampionu a hlívy, kopřivy dvoudomé a kurkumy. Kopřiva s kurkumou přispívají k udržení přirozené obranyschopnosti organizmu a pomáhají také ke správné funkci kardiovaskulárního systému a nervové soustavy. Kurkuma pomáhá také správné činnosti jater a k normální činnosti pokožky, kostí a kloubů. Kopřiva má protizánětlivé účinky, dodává tělu vitalitu, podporuje duševní rovnováhu a koncentraci. Hluboká láska k přírodě. Dlouhé dny a roky studia síly bylin. Fascinace souvislostmi, které spojují člověka se vším živým i neživým kolem něj. Přesně to vystihuje život bylinkářky Simony, spoluzakladatelky značky bylinných přípravků z Jeseníků – Léčíme přírodou. Společně s manželem připravuje kapky, s vysokou koncentrací účinných látek, pro prevenci, regeneraci a doplňkovou péči při různých zdravotních potížích. Byliny na jejich výrobu si přitom z 97 % sbírají sami, v čisté přírodě krásných Jeseníků. Kromě prvotřídní kvality je motorem celé značky myšlenka trvale udržitelného růstu a touha navrátit do krajiny přirozenou ekologickou rovnováhu.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.
  • Dávkování: 2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody
  • Materiál balení: Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.

Dávkování

2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody

Materiál balení

Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem

Množství účinných látek

Doporučená denní dávka obsahuje 75 mg čerstvé hmoty každé složky.