Léčíme přírodou Bylinná kúra - Imunita (4 x 50 ml)

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Imunita (4 x 50 ml)


499 

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Imunita (4 x 50 ml) od výrobce Léčíme přírodou máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tuto kúru tvoří tinktury ze tří druhů blahodárných bylin – třapatky, sibiřského ženšenu a šišáku, které působí pozitivně na přirozenou imunitu. Byliny jsou nasbírané z valné většiny ve volné přírodě, případně v bylinné zahrádce výrobce. Echinacea, neboli třapatka nachová, propůjčuje tinktuře svou schopnost podpořit přirozenou obranyschopnost organizmu, pomáhá také ke správné funkci močových cest a horní dýchací soustavy. Imunitu podporuje také eleuterokok, který prospívá také kognitivní výkonnosti.  Hluboká láska k přírodě. Dlouhé dny a roky studia síly bylin. Fascinace souvislostmi, které spojují člověka se vším živým i neživým kolem něj. Přesně to vystihuje život bylinkářky Simony, spoluzakladatelky značky bylinných přípravků z Jeseníků – Léčíme přírodou. Společně s manželem připravuje kapky, s vysokou koncentrací účinných látek, pro prevenci, regeneraci a doplňkovou péči při různých zdravotních potížích. Byliny na jejich výrobu si přitom z 97 % sbírají sami, v čisté přírodě krásných Jeseníků. Kromě prvotřídní kvality je motorem celé značky myšlenka trvale udržitelného růstu a touha navrátit do krajiny přirozenou ekologickou rovnováhu.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.
  • Dávkování: 2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody
  • Materiál balení: Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.

Dávkování

2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody

Materiál balení

Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem

Množství účinných látek

Doporučená denní dávka obsahuje 100 mg čerstvé hmoty každé složky.