Léčíme přírodou Bylinná kúra - Antibakteriální (4 x 50 ml)

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Antibakteriální (4 x 50 ml)


399 

Léčíme přírodou Bylinná kúra – Antibakteriální (4 x 50 ml) od výrobce Léčíme přírodou máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tuto kúru tvoří tinktury ze tří druhů blahodárných rostlin – lichořeřišnice, hřebíčku a badyánu, nasbíraných z valné většiny ve volné přírodě, případně v bylinné zahrádce výrobce. Hřebíček má antioxidační schopnosti, brání tedy před působením volných radikálů a posiluje přirozenou obranyschopnost organizmu. Správné fungování imunity pak podporuje také badyán, který přispívá i správnému trávení a přirozené funkci dýchací soustavy. Hluboká láska k přírodě. Dlouhé dny a roky studia síly bylin. Fascinace souvislostmi, které spojují člověka se vším živým i neživým kolem něj. Přesně to vystihuje život bylinkářky Simony, spoluzakladatelky značky bylinných přípravků z Jeseníků – Léčíme přírodou. Společně s manželem připravuje kapky, s vysokou koncentrací účinných látek, pro prevenci, regeneraci a doplňkovou péči při různých zdravotních potížích. Byliny na jejich výrobu si přitom z 97 % sbírají sami, v čisté přírodě krásných Jeseníků. Kromě prvotřídní kvality je motorem celé značky myšlenka trvale udržitelného růstu a touha navrátit do krajiny přirozenou ekologickou rovnováhu.

Vlastnosti

  • Co s obaly: Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.
  • Dávkování: 2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody
  • Materiál balení: Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Pokud prázdné lahvičky nevyužijete doma, recyklujte je v kontejneru na sklo. Uzávěry patří do kontejneru na plast.

Dávkování

2x denně 1 lžička kapek rozpuštěná ve 3 dl vlažné vody

Materiál balení

Skleněné lahvičky s plastovým uzávěrem

Množství účinných látek

Doporučená denní dávka obsahuje 100 mg čerstvé hmoty každé složky.