Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) - vhodná i pro citlivé zuby a dásně

Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) – vhodná i pro citlivé zuby a dásně


129 

Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) – vhodná i pro citlivé zuby a dásně od výrobce Lavera máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Zubní pasta od Lavery bez obsahu fluoru vyčistí vaše zuby jemně a zároveň důkladně, aniž by poškodila ústní mikroflóru. Je vhodná i pro citlivé zuby a dásně. Díky obsahu mořské soli pomáhá efektivně zabraňovat vzniku zubního kazu, paradontózy nebo zubního kamene a zanechá váš dech příjemně svěží. Obsahuje také drobné částečky oxidu křemičitého, které účinně čistí zuby a zbavují je plaku. Žádné produkty Lavera, které prodáváme, neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech – jsou tak vhodné pro vegany. Lavera je jedním z pionýrů biokosmetiky – vyrábí ji už od roku 1987 a mnohé z postupů aplikuje jako první na světě. Všechny produkty jsou v BIO kvalitě a mají přísnou evropskou certifikaci NaTrue.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Německo
  • koeficient abrazivity RDA: výrobce neuvádí
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Německo

koeficient abrazivity RDA

výrobce neuvádí

Složení

Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Xylitol, Maris Sal, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Carvone, CI 75810.