Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) - vhodná i pro citlivé zuby a dásně

Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) – vhodná i pro citlivé zuby a dásně


159 

Lavera Zubní pasta s mořskou solí Neutral (75 ml) – vhodná i pro citlivé zuby a dásně od výrobce Lavera má doporučený e-shop aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Zubní pasta od Lavery bez obsahu fluoru vyčistí vaše zuby jemně a zároveň důkladně, aniž by poškodila ústní mikroflóru. Má nízkou abrazivitu (RDA 55), a tak je vhodná i pro citlivé zuby a dásně. Díky obsahu mořské soli pomáhá efektivně zabraňovat vzniku zubního kazu, paradontózy nebo zubního kamene a zanechá váš dech příjemně svěží. Obsahuje také drobné částečky oxidu křemičitého, které účinně čistí zuby a zbavují je plaku. Pasta neobsahuje fluorid sodný a je vhodná rovněž při užívání homeopatických preparátů. Lavera je jedním z pionýrů biokosmetiky. Vznikla již v roce 1987 a opírá se o sílu přírody. To je podle zakladatele značky jediný správný způsob, jak dosáhnout přirozené krásy. Do středu zájmu a svých inovací staví v Laveře zákazníky, jejich přání a tužby a také péči o životní prostředí. Všechny produkty jsou proto v BIO kvalitě a mají přísnou evropskou certifikaci NaTrue. Žádné výrobky Lavera v našem sortimentu neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Vlastnosti produktu

  • Složení: Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Xylitol, Maris Sal, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Carvone, CI 75810.
  • :
  • :
  • zbylé parametry jsou v obchodě.
Složení

Aqua, Sorbitol, Silica, Glycerin, Xylitol, Maris Sal, Sodium Cocoyl Glutamate, Disodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Carvone, CI 75810.