Lavera Dětská zubní pasta BIO (75 ml) - s příjemnou ovocnou chutí

Lavera Dětská zubní pasta BIO (75 ml) – s příjemnou ovocnou chutí


119 

Lavera Dětská zubní pasta BIO (75 ml) – s příjemnou ovocnou chutí od výrobce Lavera máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Do této zubní pasty od Lavery se vaše děti zamilují. Nejen, že má hravý obal s dětským motivem, ale také báječně ovocně chutná. Přírodní složení pomáhá odstranit bakterie, které způsobují vznik zubního kazu a udržuje mléčné zuby zdravé a silné. Pasta jemně, ale účinně, odstraňuje zubní plak a chrání dásně před mechanickým poraněním. Výtažky z Bio Měsíčku, Bio Lékořice a vápník jsou hlavními ingrediencemi této pasty. Zaručují protizánětlivé, hojivé a regenerační účinky a posilují a chrání dásně.  Lavera je jedním z pionýrů biokosmetiky. Vznikla již v roce 1987 a opírá se o sílu přírody. To je podle zakladatele značky jediný správný způsob, jak dosáhnout přirozené krásy. Do středu zájmu a svých inovací staví v Laveře zákazníky, jejich přání a tužby a také péči o životní prostředí. Všechny produkty jsou proto v BIO kvalitě a mají přísnou evropskou certifikaci NaTrue. Žádné výrobky Lavera v našem sortimentu neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, Vegan Society
  • Jak recyklovat: Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.
  • koeficient abrazivity RDA: výrobce neuvádí
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, Vegan Society

Jak recyklovat

Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.

koeficient abrazivity RDA

výrobce neuvádí

Materiál obalu

Plast