Lavera Bělící zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) - s osvěžující mátovou příchutí

Lavera Bělící zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) – s osvěžující mátovou příchutí


139 

Lavera Bělící zubní pasta s fluorem BIO (75 ml) – s osvěžující mátovou příchutí od výrobce Lavera máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato zubní pasta od Lavery je vhodná pro ty, kteří uvítají kombinaci jemného bělícího účinku i fluoridové ochrany. Jedinečná kompozice aktivních ingrediencí zaručuje šetrné bělení zubů a jejich remineralizaci a tím posiluje zubní sklovinu. Chrání proti zubnímu kameni, účinně odstraňuje plak a chrání dásně. Navíc má osvěžující mátovou chuť. Pasta není vhodná pro děti do 7 let věku. Lavera je jedním z pionýrů biokosmetiky. Vznikla již v roce 1987 a opírá se o sílu přírody. To je podle zakladatele značky jediný správný způsob, jak dosáhnout přirozené krásy. Do středu zájmu a svých inovací staví v Laveře zákazníky, jejich přání a tužby a také péči o životní prostředí. Všechny produkty jsou proto v BIO kvalitě a mají přísnou evropskou certifikaci NaTrue. Žádné výrobky Lavera v našem sortimentu neobsahují živočišné suroviny ani nebyly testované na zvířatech. Jsou tak vhodné pro vegany a mají certifikát Vegan Society.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NaTrue, Vegan Society
  • Jak recyklovat: Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.
  • koeficient abrazivity RDA: výrobce neuvádí
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NaTrue, Vegan Society

Jak recyklovat

Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.

koeficient abrazivity RDA

výrobce neuvádí

Materiál obalu

Plast