laSaponaria Tuhý šampon čisticí proti lupům (50 g) - balený v recyklovaném kartonu

laSaponaria Tuhý šampon čisticí proti lupům (50 g) – balený v recyklovaném kartonu


255 

laSaponaria Tuhý šampon čisticí proti lupům (50 g) – balený v recyklovaném kartonu od výrobce laSaponaria máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Poradí si s otravnými lupy a šetrně pečuje o vlasy i o přírodu. Tento šampon obsahuje aminokyseliny z řepy a lněná semínka, která hřívu hydratují a posilují. Prebiotika z lopuchu a čekanky podporují přirozené prostředí kůže, regulují maz a zbaví vás problému s lupy. Krásnému háru přispívá i spirulína, bohatá na vitamíny a minerály. Tea tree, šalvěj, máta a levandule vše podpoří neodolatelnou vůní a leskem. S tímto šamponem se navíc vyhnete plastu! Zabalený je totiž v rozložitelném obalu a v krabičce z recyklovaného kartonu. 100% přírodní vědomá kosmetika vyrobená s láskou, certifikovaná BIO a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu…

Vlastnosti

  • Co s obaly: S krabičkou se rozlučte v kontejneru na papír. Obal od šamponu je rozložitelný i v domácím kompostu, případně ho můžete hodit do hnědé popelnice na bioodpad.
  • Hmotnost: 50 g
  • Materiál obalu: Rozložitelný obal a krabička z recyklovaného kartonu
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

S krabičkou se rozlučte v kontejneru na papír. Obal od šamponu je rozložitelný i v domácím kompostu, případně ho můžete hodit do hnědé popelnice na bioodpad.

Hmotnost

50 g

Materiál obalu

Rozložitelný obal a krabička z recyklovaného kartonu

Podíl přírodních surovin

100 %