laSaponaria Dárkový kosmetický balíček Holiday Vibes - na pleť - čisticí pěna a sérum kys. hyaluronové

laSaponaria Dárkový kosmetický balíček Holiday Vibes – na pleť – čisticí pěna a sérum kys. hyaluronové


342 

laSaponaria Dárkový kosmetický balíček Holiday Vibes – na pleť – čisticí pěna a sérum kys. hyaluronové od výrobce laSaponaria máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento dárkový balíček rozveselí ty, co svou pleť rádi rozmazlují luxusními přírodními produkty. Každý den! Extra jemná odličovací pěna ošetří i tu nejcitlivější pleť, pleťové sérum kyseliny hyaluronové pleť hloubkově hydratuje, čímž ji vypíná a vyhlazuje vrásky. Obdarovaná duše si tak vytvoří úžasný rituál pro péči o svou tvář i životní prostředí. Přírodní vědomá kosmetika je vyrobená s láskou, v BIO kvalitě jak jen to je možné a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu…

Vlastnosti

  • Materiál: Lahvička i víčko pěny z recyklovatelného bioplastu z cukrové třtiny, lahvička séra z recyklovaného plastu s UV ochrannou vrstvou, skleněný aplikátor, kartonová krabička.
  • Certifikáty: Cosmetici Biologici
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Lahvička i víčko pěny z recyklovatelného bioplastu z cukrové třtiny, lahvička séra z recyklovaného plastu s UV ochrannou vrstvou, skleněný aplikátor, kartonová krabička.

Certifikáty

Cosmetici Biologici

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v Itálii