Lamazuna Tuhé mýdlo na holení pro normální pokožku - zelený čaj a citrón (55 g) - pro dámy i pro pány

Lamazuna Tuhé mýdlo na holení pro normální pokožku – zelený čaj a citrón (55 g) – pro dámy i pro pány


309 

Lamazuna Tuhé mýdlo na holení pro normální pokožku – zelený čaj a citrón (55 g) – pro dámy i pro pány od výrobce Lamazuna máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ručně a s láskou vyrobené holicí mýdlo je naprosto univerzální. Skvěle poslouží ženám k holení nohou, podpaží či intimních partií i mužům ke shazování vousů. Mýdlo na pokožce tvoří jemnou pěnu, díky níž jde holení jedna báseň. O pokožku se šetrně stará férově a ekologicky získané bambucké máslo. Kůže je po holení krásně jemná a hezky voňavá po zeleném čaji a citrónu. Holicí mýdlo nahradí dvě klasické pěny na holení, přírodu s ním tedy ušetříte hned od dvou zbytečných obalů. Vhodné je i pro vegany a kohokoli, kdo usiluje o udržitelnější život. Úžasná, 100% přírodní francouzská značka Lamazuna si dala za cíl zjednodušit vám život, rozzářit ho radostnými barvami a vůněmi a zamezit zbytečnému plýtvání. Zero waste vychytávky i ručně ukuchtěná veganská kosmetika ušetří přírodu od zbytečných plastových obalů, zdraví od náporu škodlivých látek a peněženku od utrácení. S Lamazunou zkrátka pocítíte, že šetrnost nemusí být o odříkání a nudě, ale o radosti ze života v souladu s přírodou, barevném minimalismu a inovativních řešeních pro lepší svět.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Slow Cosmétique, Cruelty Free & Vegan
  • Co s obaly: Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír nebo ji hoďte do kompostu či bioodpadu, kde se zcela rozloží.
  • Hmotnost: 55 g
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Slow Cosmétique, Cruelty Free & Vegan

Co s obaly

Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír nebo ji hoďte do kompostu či bioodpadu, kde se zcela rozloží.

Hmotnost

55 g

Materiál obalu

Krabička z recyklovatelného kartonu s potiskem z rostlinného inkoustu