Lamazuna Kosmetická dárková sada zero waste - limitovaná edice - plná vychytávek pro udržitelný život

Lamazuna Kosmetická dárková sada zero waste – limitovaná edice – plná vychytávek pro udržitelný život


809 

Lamazuna Kosmetická dárková sada zero waste – limitovaná edice – plná vychytávek pro udržitelný život od výrobce Lamazuna máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Konečně! Dárek, který má hluboký smysl! Pokud chcete své milé potěšit krásným dárkem, který je zároveň užitečný a šetrný k planetě, tento zero waste dárkový set je ideální. V elegantní krabičce z topolu obdarovaný najde voňavé a nesmírně praktické vychytávky jako je bambusový čistič uší, tuhá zubní pasta, šampon a deodorant. Vše z vysoce kvalitních rostlinných ingrediencí, bez plastových obalů, ručně a s láskou vyrobené. Dárek inspiruje k šetrnějšímu žití, radost udělá dámám i pánům a potěší i vegany. Úžasná, 100% přírodní francouzská značka Lamazuna si dala za cíl zjednodušit vám život, rozzářit ho radostnými barvami a vůněmi a zamezit zbytečnému plýtvání. Zero waste vychytávky i ručně ukuchtěná veganská kosmetika ušetří přírodu od zbytečných plastových obalů, zdraví od náporu škodlivých látek a peněženku od utrácení. S Lamazunou zkrátka pocítíte, že šetrnost nemusí být o odříkání a nudě, ale o radosti ze života v souladu s přírodou, barevném minimalismu a inovativních řešeních pro lepší svět.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty free and Vegan PETA, Slow Cosmetique
  • Co s obaly: Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír nebo ji hoďte do kompostu či bioodpadu, kde se zcela rozloží. Dřevěnou krabičku využijete doma, třeba na vánoční sušenky. Případně ji můžete zkompostovat.
  • Doba spotřeby po otevření: 12 měsíců
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty free and Vegan PETA, Slow Cosmetique

Co s obaly

Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír nebo ji hoďte do kompostu či bioodpadu, kde se zcela rozloží. Dřevěnou krabičku využijete doma, třeba na vánoční sušenky. Případně ji můžete zkompostovat.

Doba spotřeby po otevření

12 měsíců

Hmotnost

125 g