Kvitok Jemný krémový deodorant Bylinkové opojení (30 ml) - vhodný pro ženy i muže

Kvitok Jemný krémový deodorant Bylinkové opojení (30 ml) – vhodný pro ženy i muže


189 

Kvitok Jemný krémový deodorant Bylinkové opojení (30 ml) – vhodný pro ženy i muže od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní krémový deodorant zaujme svěží bylinkovou vůní levandule a šalvěje, kterou si oblíbí jak muži, tak ženy. Deodorant zamezuje množení bakterií, které způsobují zápach, promyšlenou kombinací esenciálních olejů, kokosového oleje a marantového prášku. Tělu však nebrání jeho přirozené činnosti – vyplavování škodlivých látek. Díky obsahu kokosového oleje a pečující souhry bambuckého a mangového másla se navíc stará o perfektní vyživení a hydrataci pokožky. Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Jak recyklovat: Krabičku recyklujte v kontejneru na papír. Plastové víčko a špachtlička patří do konejneru na plast. Pokud skleněnou dózu neupotřebíte doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo.
  • Objem: 30 ml
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty-free HCS

Jak recyklovat

Krabičku recyklujte v kontejneru na papír. Plastové víčko a špachtlička patří do konejneru na plast. Pokud skleněnou dózu neupotřebíte doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo.

Objem

30 ml

Podíl přírodních surovin

100 %