Kvitok Hydratační pleťové sérum - Kyselina hyaluronová (10 ml) - II.jakost - intenzivní hydratace

Kvitok Hydratační pleťové sérum – Kyselina hyaluronová (10 ml) – II.jakost – intenzivní hydratace


303 

Kvitok Hydratační pleťové sérum – Kyselina hyaluronová (10 ml) – II.jakost – intenzivní hydratace od výrobce Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , Štítek:

Sleva za pomačkaný obal – sérum má pomačkanou krabičku a tím se diskvalifikuje z kategorie "Dárečky pro naše nejmilejší". Pleť ale hydratuje na výbornou Toto přírodní sérum si oblíbí všechny typy pleti, především po něm prahne suchá a zralá pokožka. Kombinuje totiž hned 2 typy kyseliny hyaluronové ve vysoké 2% koncentraci. Efektivní dávku hydratace zajištuje i květinová voda z damašské růže, která pokožku krásně osvěží a tonizuje. Olivový skvalan pak pomáhá tvorbě přirozeného ochranného filmu pleti. Sérum můžete používat jen tak, nebo ho přimíchnout do oblíbené pleťové masky. Do pokožky se vstřebá bez otálení a zanechá ji nadmíru spokojenou.   Kosmetická značka Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Leaping Bunny, PeTA
  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Vyrobeno na Slovensku
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Leaping Bunny, PeTA

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno na Slovensku

Materiál balení

Papírová krabička z certifikovaného potravinářského papíru, tmavá sklenička, plastový uzávěr s pipetou z borosilikátového skla.