Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro problematickou pokožku (50 ml)

Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro problematickou pokožku (50 ml)


275 

Kvitok Čisticí olej Čistá pleť pro problematickou pokožku (50 ml) od výrobce Navia/Kvitok máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tento 100% přírodní hydrofilní čisticí olej je namíchaný speciálně pro mastnou pleť, pro problematickou pokožku s projevy ekzému i pro pleť zarudlou a utrápenou častými vyrážkami. Důkladně ji vyčistí a opečuje kombinací rostlinných olejů jako je ten konopný, mandlový nebo lískooříškový. Antibakteriální a zklidňující účinky oleji dodávají esenciální oleje z čajovníku, máty a citrónové trávy. Čisticí olej nenarušuje ochranný film pokožky, nezanechá na ní mastnou vrstvu a krásně ji zklidní. Kosmetická značka Navia se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická mladá žena Martina. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela oči a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Cruelty-free HCS
  • Co s obaly: Papírovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou skleněnou lahvičku v kontejneru na sklo, pumpička patří do kontejneru na plast.
  • Objem: 50 ml
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Cruelty-free HCS

Co s obaly

Papírovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír, prázdnou skleněnou lahvičku v kontejneru na sklo, pumpička patří do kontejneru na plast.

Objem

50 ml

Podíl přírodních surovin

100 %