laSaponaria Tuhé olivové mýdlo BIO - Chmel a citrón (100 g)

Kup dětem laSaponaria Tuhé olivové mýdlo BIO – Chmel a citrón (100 g)


79 

Kup dětem laSaponaria Tuhé olivové mýdlo BIO – Chmel a citrón (100 g) od výrobce laSaponaria máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Přírodní, ručně vyráběné mýdlo na obličej i tělo je založené na čisticí a vyživující síle extra panenského olivového oleje. Svým složením se inspirovalo pivem Radler. Obsahuje totiž také esenciální olej ze sicilského citrónu a chmelový extrakt, který účinně zbrojí proti kožnímu mazu. Mýdlo je proto vhodné především pro mladé lidi s problematickou pletí a akné. 100% přírodní vědomá kosmetika vyrobená s láskou, certifikovaná BIO a s posláním "zanechat svět o něco lepším místem". To je laSaponaria, která vás chytne za srdce. Nádherně voní, je vyrobena z těch nejkvalitnějších lokálních surovin a zároveň pomáhá, kde se dá. Podporuje místní malé farmáře, sociální projekty ale i fair trade. Vše je výsledkem poctivé, řemeslné ruční výroby a věřte, že to pocítíte. Samozřejmostí je žádné testování na zvířatech a žádné živočišné suroviny. Nezapomíná se ani na obaly, které jsou z velké části recyklované. Zkuste jednou a budete chtít znovu…

Vlastnosti

Hmotnost

100 g

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

vyrobeno v Itálii

Složení

Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Beer, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Humulus Lupulus Flower Extract*, Citrus Limon Peel Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Parfum, Glycerin, Limonene, Linalool, Sodium Phytate, Citric Acid, Citral. (*z ekologického zemědělství)