Kokoza Kompostér Bokashi Organko 2 (9

Kokoza Kompostér Bokashi Organko 2 (9,6 l) – Ocean Edition – z vylovených rybářských sítí


1 672 

Kokoza Kompostér Bokashi Organko 2 (9,6 l) – Ocean Edition – z vylovených rybářských sítí od výrobce Kokoza máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jste připraveni postavit se zodpovědně ke slupkám, odřezkům, kávovým sedlinám a nesnědeným zbytkům z oběda? Pak popadněte Bokashi za uši! Speciální koš si na nich smlsne a pomocí směsi s efektivními mikroorganismy odpad fermentuje. Bez zápachu, bez mušek, bez námahy. Tříděním bioodpadu od toho směsného si ušetříte courání k popelnici a kuchyňské zbytky přeměníte na poklad. Fermentovaná hmota slouží jako výborné hnojivo, urychlovač kompostu a rozloučit se s ní můžete i v hnědé popelnici. Fermentační tekutinou pak dodáte sílu květinám, nebo s ní pročistíte ucpaný odpad. Krásným designem vyhrál tenhle kompostér cenu Red Dot Design 2019 a vyrobený je celičký z recyklovaných plastů, včetně vylovených rybářských sítí. Společensky prospěšný podnik – Kokoza – si vytyčil odvážný cíl. Navrátit moderní městské Homo sapiens blíž k přírodě. Uprostřed betonové džungle proto tým Kokozy sazí, zalévá a kompostuje a do ulic a městských čtvrtí krůček po krůčku navrací zelenou barvu. Pořádají workshopy a kromě toho, že vrací život půdě, novým impulzem probouzí i sousedské komunity. Vyzbrojují je vědomostmi o soběstačnějším způsobu života, ale také praktickými nástroji. Pomocí jejich kompostérů může totiž i člověk bez zahrádky, uprostřed velkoměsta, proměnit odpad ve zdroj živin. Popelnicím, planetě i svědomí lidí si tak zase o fous uleví.

Vlastnosti

  • Objem: 9,6 l
  • Materiál: 30 % vylovené rybářské sítě, 70 % recyklované plasty
  • Země původu: Vyrobeno v EU
  • Další parametry máme zde.
Objem

9,6 l

Materiál

30 % vylovené rybářské sítě, 70 % recyklované plasty

Země původu

Vyrobeno v EU

Obsah balení

1x kompostér, 1 kg směsi bokashi, 1x víko, 1x kohoutek, 1x držadlo, 1x síto, 1x vyrovnávací hladítko, 1x dávkovací kelímek, návod