JAGAIA Olejový parfém Lípa (0

JAGAIA Olejový parfém Lípa (0,2 ml) – vzorek


90 

JAGAIA Olejový parfém Lípa (0,2 ml) – vzorek od výrobce JAGAIA máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Stáli jste někdy pod rozkvetlou lípou, vdechovali sladce medovou vůni jejích květů a naslouchali bzučení včel? Tento vzoreček parfému vám dokáže letní atmosféru prosycenou sluncem a touto božsky hřejivou esencí v mžiku vykouzlit. Je vytvořený na bázi za studena lisovaného mandlového a BIO jojobového oleje, které hydratují a pěstí pokožku. Lípa absolue má mimořádné účinky na psychiku – ulevuje od stresu, uvolňuje a konejší.  Lokální značka přírodní kosmetiky JAGAIA se zaměřuje na péči o pleť a tělo, parfémy a bytové vůně s divokými květy, bylinkami a krystaly. Učí ženy milovat svoji pleť a užívat si naplno veškeré kosmetické rituály. Zakladatelka Denisa Vlková používá ty nejkvalitnější rostlinné ingredience a v pleťové péči staví na 100% účinných přírodních látkách bez obsahu vody. Receptury vyvíjí a zdokonaluje ve vlastní laboratoři na Moravě. Z prodejů financuje výkup pozemků pro pěstování bylin. Produkty jsou veganské, netestované na zvířatech a v udržitelných obalech. 

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Vyrobeno v České republice
  • Původ vůně: přírodní
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v České republice

Původ vůně

přírodní

Materiál obalu

5ml balení: skleněná lahvička s kovovo-plastovým víčkem a roll-onem v dřevěné krabičce s papírovým přebalem / 0,2 balení: skleněná lahvička s plastovým víčkem na papírovém nosiči