Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino - z kukuřičného škrobu

Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino – z kukuřičného škrobu


125 

Jack n' Jill Dětský zubní kartáček Dino – z kukuřičného škrobu od výrobce Jack n' Jill máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Toto je první dětský kartáček na světě s rukojetí vyrobenou ze 100% z geneticky nemodifikovaného, rozložitelného kukuřičného škrobu. Je navržený tak, aby se dětem skvěle držel. Má extra jemné štětinky z nylonu (recyklovatelného), které dětské zoubky perfektně vyčistí, aniž by to dětem bylo nepříjemné.  Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Vlastnosti

  • Co s obaly: Papírový obal můžete buď zrecyklovat v kontejneru na papír, nebo ho hoďte společně s obalem z kukuřičného škrobu do domácího kompostu či do popelnice na bioodpad.
  • Jak recyklovat: Rukojeť kartáčku je rozložitelná, můžete ji tedy vyhodit do popelnice na bioodpad nebo doma na kompost. Hlavička kartáčku patří do směsného odpadu.
  • Materiál balení: Obal z papíru a kukuřičného škrobu
  • Další parametry máme zde.
Co s obaly

Papírový obal můžete buď zrecyklovat v kontejneru na papír, nebo ho hoďte společně s obalem z kukuřičného škrobu do domácího kompostu či do popelnice na bioodpad.

Jak recyklovat

Rukojeť kartáčku je rozložitelná, můžete ji tedy vyhodit do popelnice na bioodpad nebo doma na kompost. Hlavička kartáčku patří do směsného odpadu.

Materiál balení

Obal z papíru a kukuřičného škrobu

Materiál štětinek

Nylon (Dupont 612)