Jack n' Jill Dětská zubní pasta - borůvka BIO (50 g) - bez fluoru

Jack n' Jill Dětská zubní pasta – borůvka BIO (50 g) – bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku


185 

Jack n' Jill Dětská zubní pasta – borůvka BIO (50 g) – bez fluoru, s bio extraktem z měsíčku od výrobce Jack n' Jill máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% přírodní zubní pasta od Jack n' Jill obsahuje příchutě z ovoce v BIO kvalitě a je pro děti zcela bezpečná, pokud ji spolknou. Součástí je i extrakt z BIO měsíčku lékařského pro jemnou péči o dásně. Složení je hypoalergenní a působí proti vzniku zubního kazu. Vhodná pro děti již od 6 měsíců. Neobsahuje žádné problematické látky, nebyla testována na zvířatech. Společnost Jack n' Jill vlastní mladý australský pár, Justin a Rachel. Vyvinuli první zcela přírodní a bezpečnou dětskou zubní pastu v BIO kvalitě, která je navíc zábavná. Dnes jejich sortiment zahrnuje kompletní přírodní péči o zuby miminek, batolat i dětí. Minimalizují obalové materiály a používají maximum recyklu i přírodních materiálů. 

Vlastnosti

  • Certifikáty: PeTA
  • Co s obaly: Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.
  • Hmotnost: 50 g
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

PeTA

Co s obaly

Prázdná tuba patří do směsného odpadu, kvůli zbytkům pasty uvnitř obalu se bohužel tuby od zubních past nedají recyklovat.

Hmotnost

50 g

koeficient abrazivity RDA

výrobce neuvádí