Hydrophil Tuhé mýdlo - citrónová tráva (80 g) - AKCE

Hydrophil Tuhé mýdlo – citrónová tráva (80 g) – AKCE


93 

Hydrophil Tuhé mýdlo – citrónová tráva (80 g) – AKCE od výrobce Hydrophil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za lehce pomačkanou krabičku. Mýdlo je však zcela v pořádku. Máte rádi jednoduché, ale přesto účinné věci? Pak je tohle mýdlo od německé značky Hydrophil pro vás jako stvořené! Základem jsou pouze kvalitní rostlinné oleje, které se mísí se svěží vůní éterického oleje v podobě citrónové trávy. Použít jej můžete na ruce, tělo i vlasy. Vhodné je pro muže i ženy. Mýdlo je ručně vyráběné i balené v Hamburku, neobsahuje palmový olej ani jeho deriváty a domů vám dorazí ve šmrncovní krabičce z recyklovaného papíru. Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Vlastnosti

Certifikáty

PETA

Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Vyrobeno v Německu

Složení

Olea Europaea Oil, Cocos Nucifera, Helianthus Annus Seed Oil, Butyspermum Parkii essential Oil, (limonene, geraniol, linalool*,) *přirozená součást éterických olejů