Hydrophil Mátovo-citronová zubní pasta v tabletách - bez fluoru (130 ks)

Hydrophil Mátovo-citronová zubní pasta v tabletách – bez fluoru (130 ks)


179 

Hydrophil Mátovo-citronová zubní pasta v tabletách – bez fluoru (130 ks) od výrobce Hydrophil máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Zubní pasta v tabletkách opečuje zuby i dásně a ústa provane svěžestí máty a citrónu. Bezplastoví nadšenci si ji zamilují na každodenní domácí použití a co teprve na cestách? Mrňavé tabletky jsou skladné a na výlet si jich vezmete jen tolik, kolik opravdu využijete. Honosí se certifikátem přírodní kosmetiky NCS a střeží je i PETA zajíček – vegan a bez krutosti. Tabletky jsou navíc balené v hezké skleničce, kterou jistě doma dál využijete. P.S. Varianta pasty s mátou a citrónem neobsahuje fluorid. Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog – blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Vlastnosti

  • Certifikáty: NCS – Natural Cosmetics Standard, Cruelty Free and Vegan PETA
  • Co s obaly: Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír. Pokud skleničku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na kov.
  • koeficient abrazivity RDA: výrobce neuvádí
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

NCS – Natural Cosmetics Standard, Cruelty Free and Vegan PETA

Co s obaly

Kartonovou krabičku recyklujte v kontejneru na papír. Pokud skleničku nevyužijete doma, recyklujte ji v kontejneru na sklo, víčko patří do kontejneru na kov.

koeficient abrazivity RDA

výrobce neuvádí

Kusy

130 tablet