Frosch Tekuté mýdlo - granátové jablko (500 ml) - náhradní náplň

Frosch Tekuté mýdlo – granátové jablko (500 ml) – náhradní náplň


89 

Frosch Tekuté mýdlo – granátové jablko (500 ml) – náhradní náplň od výrobce Frosch máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Po granátovém jablku nádherně vonící tekuté mýdlo, které je šetrné jak k vám, tak k přírodě. Složení, založené na čistě rostlinných saponátech, ochraňuje vaší pokožku před vysycháním. Dermatogolicky testované a pH neutrální. Náhradní náplň je cenově velmi výhodná a zároveň ekologičtější díky menšímu objemu obalových materiálů. Frosch je jedním z nejstarších výrobců ekologicky šetrných produktů. Jsou vyrobené ve vysoce ekologickém závodě, který vysoce dbá na šetrnost celého procesu a vysokou účinnost, ať už jde o suroviny, obaly či energie. Výroba je CO2 neutrální. Značka Frosch je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, včetně EU Ecolabel. Žádné produkty Frosch neobsahují živočišné přísady, ani nejsou testované na zvířatech.

Vlastnosti

  • Země původu: Německo/Rakousko
  • Složení: Voda, Sodium Laureth Sulfate, glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betain, Glyceryl Oleate, Coco-glucoside, extrakt Punica Granatum, kys. citron., Butylene Glycol, kys. salicilová, benzoát sodný, Styren/Akrylát kopolymer, parfém, CI 14720, CI 15985.
  • Objem: 500 ml – náhradní náplň
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Německo/Rakousko

Složení

Voda, Sodium Laureth Sulfate, glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betain, Glyceryl Oleate, Coco-glucoside, extrakt Punica Granatum, kys. citron., Butylene Glycol, kys. salicilová, benzoát sodný, Styren/Akrylát kopolymer, parfém, CI 14720, CI 15985.

Objem

500 ml – náhradní náplň