Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu - L - Sleva

Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu – L – Sleva


417 

Fair Squared Menstruační kalíšek z přírodního latexu – L – Sleva od výrobce Fair Squared máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Sleva za lehce poškozený obal – pomačkaná papírová krabička. Samotný kalíšek je zcela v pořádku.      Menstruační kalíšek velikosti L je vhodný spíše pro ženy nad 30 let a pro ženy, které již rodily. Je velmi měkký a nikde netlačí. Poskytuje delší ochranu než tampon, protože dokáže zadržet více než trojnásobné množství menstruační tekutiny. Ke kalíšku je přibalen praktický látkový sáček pro uchovávání. Kalíšek je vyrobený z Fair Trade a FSC® certifikovaného přírodního latexu ze Srí Lanky, kde byl vypěstován a zpracován za férových podmínek pro pracovníky i pro životní prostředí. Fair Squared je rodinná firma z Kolína nad Rýnem s vysokým cílem – změnit svět k lepšímu. Jejich kosmetické a hygienické výrobky s přírodními ingrediencemi hrdě nesou certifikaci Fair Trade a férovostí jsou skutečně protknuty. Od způsobu pěstování surovin, přes zpracování, až po kvalitu výsledného produktu přistupují ohleduplně a s respektem k pracovníkům, zákazníkům, planetě i zvířatům. V jejich výrobně najdete meruňkový a mandlový olej z Pákistánu, přírodní latex z Indie či marocký arganový olej. Produkty jsou vhodné pro osoby s citlivou pokožkou i vegany.

Vlastnosti

  • Objem: M: 13 ml, L: 16 ml
  • Rozměry: M: vnější průměr 41 mm, délka beze stopky 48,5, délka stopky 18 mm. L: vnější průměr 44 mm, délka beze stopky 51,5 mm, délka stopky 18 mm.
  • Materiál: FSC® certifikovaný, Fair Trade přírodní latex
  • Další parametry máme zde.
Objem

M: 13 ml, L: 16 ml

Rozměry

M: vnější průměr 41 mm, délka beze stopky 48,5, délka stopky 18 mm. L: vnější průměr 44 mm, délka beze stopky 51,5 mm, délka stopky 18 mm.

Materiál

FSC® certifikovaný, Fair Trade přírodní latex

Certifikáty

Fair Rubber, Vegan Society, FSC®