Equa Plstěný obal na lahev Mismatch (0

Equa Plstěný obal na lahev Mismatch (0,75 l) – Chocolate Night


229 

Equa Plstěný obal na lahev Mismatch (0,75 l) – Chocolate Night od výrobce Equa máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


100% veganský plstěný obal na lahve Equa Mismatch ztlumí případné nárazy a udrží nápoje déle teplé či studené. Díky elegantnímu a praktickému poutku můžete lahev brát všude s sebou.  Ekologické lahve Equa se soustředí na minimalistický design a kvalitní řemeslné zpracování. Maximální důraz je kladen na ergonomii – dobré držení a pohodlné pití díky širokému hrdlu. Nerezové víčko se silikonem nepropustí ani kapičku. Tyto zdravé lahve vám pomohou stylově dodržovat důležitý pitný režim, snadno se udržují – a ze skla voda prostě chutná nejlépe. Kohoutková je navíc o 99 % levnější než balená, takže můžete ušetřit doslova tisíce a ještě vyjádřit svůj názor na nesmyslné jednorázové PETky, kterých máme bohužel plné skládky i oceány.  

Vlastnosti

  • Materiál: Obal ze 100% polyesteru a poutko z nerezu.
  • Země původu: Vyrobeno v Číně v kontrolovaném provozu. Výrobce dbá na pravidelný audit a prověřuje, zda výroba probíhá v souladu se zákony a normami EU.
  • Vhodná pro objem: 750 ml (Equa Mismatch)
  • Další parametry máme zde.
Materiál

Obal ze 100% polyesteru a poutko z nerezu.

Země původu

Vyrobeno v Číně v kontrolovaném provozu. Výrobce dbá na pravidelný audit a prověřuje, zda výroba probíhá v souladu se zákony a normami EU.

Vhodná pro objem

750 ml (Equa Mismatch)

Co s ním, až doslouží

Pokud pro obal už nebudete mít využití, můžete jej vhodit do kontejneru na textil.