EkoSáčky Nákupní sáček (XL) - z lehoučké síťovinky

EkoSáčky Nákupní sáček (XL) – z lehoučké síťovinky


125 

EkoSáčky Nákupní sáček (XL) – z lehoučké síťovinky od výrobce EkoSáčky máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Lehoučký síťovinkový sáček, který sbalíte do kapsy. Ideální společník na nákupy, kde poslouží na potraviny všeho druhu a nikdy vás nezradí – je totiž výborně pevný a kvalitně zpracovaný. Pytlík je certifikovaný pro styk s potravinami. EkoSáčky v sobě snoubí vše, co by správný nákupní sáček měl mít. Jsou lehké, pevné a přitom skladné, praktické a navíc ještě ručně šité. Designérka Jana jim vtiskuje nádech osobního kouzla. Sama je dlouho vyvíjela a testovala, než je dovedla k dokonalosti. Minimalilsmus a přitom hezký design, tím vším vás mile překvapí.

Vlastnosti

  • Rozměry: S: 25 x 25; M: 20 x 30 cm; L: 35 x 30 cm; XL: 35 x 50 cm
  • Nosnost: Podle velikosti je to několik kilo. Nenoste ale prosíme sáček za stužku. Tu zavažte na mašličku a sáček uchopte za jeho pevnou část v uzlu nebo zespodu.
  • Materiál: 100% polyamid, s certifikací pro styk s potravinami.
  • Další parametry máme zde.
Rozměry

S: 25 x 25; M: 20 x 30 cm; L: 35 x 30 cm; XL: 35 x 50 cm

Nosnost

Podle velikosti je to několik kilo. Nenoste ale prosíme sáček za stužku. Tu zavažte na mašličku a sáček uchopte za jeho pevnou část v uzlu nebo zespodu.

Materiál

100% polyamid, s certifikací pro styk s potravinami.

Váha

S a M: cca 8 g; L: cca 12,5 g; XL: cca 14,5 g