Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks)


339 

Ecozone Tablety do myčky Classic – vše v jednom (72 ks) od výrobce Ecozone máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ekologické tablety do myčky, které odstraní mastnotu a skvrny a nádobí zanechají dokonale čisté. Hodí se i pro krátké mycí programy při nízkých teplotách. Složení vše v jednom zahrnuje regenerační sůl, leštidlo, ochranu skla. Před vložením do myčky je třeba tabletu vybalit z obalu. Poslání firmy Ecozone je "udělat váš domov eko-zónou" a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní, z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 99,5 %
  • Země původu: Velká Británie
  • Materiál balení: tableta balená v obalu z polypropylenu
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

99,5 %

Země původu

Velká Británie

Materiál balení

tableta balená v obalu z polypropylenu

Složení

Sodium Carbonate (uhličitan sodný/soda), Sodium Carbonate Peroxide (peruhličitan sodný), Sodium Silicate (křemičitan sodný), Sodium Citrate (citronan sodný), Alcohol propoxylate Ethoxylate, Sodium Sulfate (síran sodný), Sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), Sodium Chloride (chlorid sodný), Tetraacetyl Ethylene Diamine, Polyethilenglicol, Citric Acid (kyselina citrónová), 2- Propenoic Acid, Sodium salt (chlorid sodný/sůl), Enzymes, sodium carboxymethyl inulin, Alchilpolyglucoside, Polysiloxane, Talc (mastek),1,2-Propylene Glycol, Hydrated Amorphous Silica,1,2,3 -Benzotriazole