Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) - odstraní vodní kámen a usazeniny

Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) – odstraní vodní kámen a usazeniny


149 

Ecozone Čistič praček a myček na nádobí (6 ks) – odstraní vodní kámen a usazeniny od výrobce Ecozone máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Čistí a chrání vaší pračku a myčku silou 100% přírodního složení. Odstraní vodní kámen a usazené zbytky čistících přípravků i bakterie, které v přístrojích rády bydlí. Vaše přístroje tak budou fungovat na plný výkon a vyhnete se zbytečným účtům za opravy. Odstraní pachy a zanechá svěží citronovou vůni. A navíc jsou šetrné k životnímu prostředí i k nám lidem. Poslání firmy Ecozone je "udělat váš domov eko-zónou" a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní, z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.

Vlastnosti

  • Podíl přírodních surovin: 100 %
  • Země původu: Velká Británie
  • Složení: percarbonate (peruhličitan sodný), acid citric (kyselina citrónová), sodium citrate (citronan sodný), sodium cocoate, sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium chloride (chlorid sodný), cellulose (celulóza), peg (polyethylenglykol)
  • Další parametry máme zde.
Podíl přírodních surovin

100 %

Země původu

Velká Británie

Složení

percarbonate (peruhličitan sodný), acid citric (kyselina citrónová), sodium citrate (citronan sodný), sodium cocoate, sodium bicarbonate (hydrogenuhličitan sodný/jedlá soda), sodium carbonate (uhličitan sodný), sodium chloride (chlorid sodný), cellulose (celulóza), peg (polyethylenglykol)

Kusy

6 ks