Ecozone Aviváž Happiness - tropická vůně (1 l) - bez obsahu živočišného loje

Ecozone Aviváž Happiness – tropická vůně (1 l) – bez obsahu živočišného loje


139 

Ecozone Aviváž Happiness – tropická vůně (1 l) – bez obsahu živočišného loje od výrobce Ecozone máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Takhle aviváž od Ecozone láskyplně udržuje vaše prádlo jemné, nadýchané a navíc je báječně provoní exotickou a tropickou vůní. Mísí se v ní tóny broskví, ananasu, jablka a kokosu. Orientální nádech pak aviváží dodává jantar, pačuli a vanilka. Neobsahuje žádná syntetická barviva, složky z ropy nebo živočišné loje. Poslání firmy Ecozone je "udělat váš domov eko-zónou" a nám je tahle firma velmi sympatická. Produkty mají srovnatelnou účinnost jako ty konvenční, ale jsou zdravé pro vás i pro planetu. Všechny výrobky jsou hypoalergenní, z 99,5 – 100 % z přírodních surovin a kompletně biologicky odbouratelné. Žádné výrobky Ecozone neobsahují živočišné přísady a nebyly testovány na zvířatech. Výrobce taktéž jako jeden z mála garantuje nepřítomnost palmového oleje ve svých produktech.

Vlastnosti

Podíl přírodních surovin

99,5 %

Země původu

Velká Británie

Počet pracích dávek

37

Složení

Bis (Acyloxyethyl) Hydroxyetyl Methylammonium Methosulphate, Esterquat, Sorbic Acid (kyselina sorbová), Perfume (vonná složka – Coumarin, Lyral)