Ecover Essential Prací prášek na barevné prádlo (1

Ecover Prací prášek na barevné prádlo (1,2 kg) – s certifikací ecocert natural detergent


285 

Ecover Prací prášek na barevné prádlo (1,2 kg) – s certifikací ecocert natural detergent od výrobce Ecover máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Ekologický prací prášek s přísnou certifikací kvality EcoCert vaše barevné prádlo účinně vypere, zbaví ho skvrn a jemně provoní přírodními esenicálními oleji. Složení je přitom tak šetrné, že prášek zachová zářivé barvy oblečení a mohou ho používat i lidé s citlivou pokožkou, alergici i děti. Všechny složky prášku se navíc v přírodě bez problému rozloží a neškodí vodním živočichům. Šetrný je také obal výrobku, který je vyrobený ze 100% recyklovaného kartonu. Díky koncentrovanému složení vám prášek navíc vydrží déle a šetří tak zdraví, planetu i peněženku. Ecover se řadí mezi nejpopulárnějších značky ekodrogerie vůbec. Prací a čisticí výkony vymazlených přípravků jsou založené na rostlinné a minerální bázi. Složení mají tak čisté, že vyhovují i lidem s citlivou pokožkou a v přírodě jsou zcela biologicky rozložitelné. Vysokou kvalitu ostatně hlídá přísná certifikace od EcoCertu. Čisto čisté jsou také myšlenky tvůrců Ecoveru. Používají pouze obnovitelné a co nejlokálnější suroviny, výrobny provozují ekologicky a svými obaly ze 100% recyklovaného plastu a "zeleného plastu" z cukrové třtiny dávají sbohem jednorázovému odpadu.

Vlastnosti

Hmotnost

1,2 kg

Certifikáty

EcoCert Natural Detergent

Země původu

vyrobeno v Belgii

Složení

Sodium carbonate, sodium C12-18 alkyl sulfate, C12-14 PARETH-7, sodium bicarbonate, aqua, sodium silicate, sodium citrate, linalool, cellulose gum, d-limonene