Ecos Čistič na ovoce a zeleninu (500 ml) - odstraní z povrchu špínu či pesticidy

Ecos Čistič na ovoce a zeleninu (500 ml) – odstraní z povrchu špínu či pesticidy


99 

Ecos Čistič na ovoce a zeleninu (500 ml) – odstraní z povrchu špínu či pesticidy od výrobce Ecos máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Čistič na ovoce a zeleninu ve spreji od EFP vám zajistí, aby zdravé jídlo bylo ještě zdravější. Snadno s ním z povrchu odstraníte špínu, chemikálie, pesticidy, vosk, těžké kovy nebo zbytky hmyzu. Snadno se oplachuje a nezanechá žádnou chuť nebo vůni.  Prostředky Ecos jsou vyrobené kompletně z rostlin. Ecos je rodinná firma, která hluboce dbá na šetrnost celého výrobního procesu. Všechny suroviny si pěstují sami. Prostředky Ecos neobsahují živočišné přísady a nejsou testovány na zvířatech.

Vlastnosti

  • Země původu: USA
  • Složení: Voda, denaturovaný alkohol (rozpouštědlo z kukuřice), Caprylyl/Myristyl Glucoside (povrchově aktivní látka z rostlin), Potassium Sorbate (konzervant z rostlin), kyselina citronová (pro úpravu pH, z rostlin).
  • Objem: 500 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

USA

Složení

Voda, denaturovaný alkohol (rozpouštědlo z kukuřice), Caprylyl/Myristyl Glucoside (povrchově aktivní látka z rostlin), Potassium Sorbate (konzervant z rostlin), kyselina citronová (pro úpravu pH, z rostlin).

Objem

500 ml