Ecodis Sada houbových hadříků z celulózy (4 ks) - kompostovatelné

Ecodis Sada houbových hadříků z celulózy (4 ks) – kompostovatelné


85 

Ecodis Sada houbových hadříků z celulózy (4 ks) – kompostovatelné od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tyto vysoce absorpční houbové hadříky pomohou k čisté domácnosti, jsou výjimečně měkké, ale netrhají se a mají výdrž. Na rozdíl od těch klasických (z ropných látek) jsou vyrobené z obnovitelných přírodních materiálů jako je celulóza a bavlna. Záleží jim tedy na životním prostředí a až ve vaší domácnosti doslouží, můžete je s klidným srdcem kompostovat. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Co s ním, až doslouží: Hadřík je kompostovatelný (podle normy NF EN 13432, testován výzkumným institutem EMPA) a můžete jej vyhodit na domácí kompost nebo do bioodpadu.
  • Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.
  • Materiál: 70 % přírodní celulóza, 30 % bavlna
  • Další parametry máme zde.
Co s ním, až doslouží

Hadřík je kompostovatelný (podle normy NF EN 13432, testován výzkumným institutem EMPA) a můžete jej vyhodit na domácí kompost nebo do bioodpadu.

Co s obaly

Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.

Materiál

70 % přírodní celulóza, 30 % bavlna

Počet kusů v balení

4 ks