Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks) - z rostlinné celulózy a recykl. pet

Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks) – z rostlinné celulózy a recykl. pet


65 

Ecodis Sada houbiček na nádobí (2 ks) – z rostlinné celulózy a recykl. pet od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


V kuchyni i v koupelně je pořád co otírat, mýt a drhnout a tyto univerzální houbičky se v podobných aktivitách přímo vyžívají. Vyrobené jsou z rostlinné celulózy, která skvěle absorbuje tekutiny. Zelená vrstva z recyklovaných PET lahví si pak poradí i se zarytými nečistotami. Stanou se z nich vaše věrné každodenní pomocnice a kromě domácnosti se s nimi staráte i o blaho planety. Tomu se říká dvojitá výhra! Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Co s nimi, až doslouží: Zelenou vrstvu oddělte a recyklujte v kontejneru na plast. Zbytek houbičky je z celulózy a můžete jej kompostovat nebo ho hoďte do bioodpadu.
  • Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.
  • Materiál: Zelená vrstva z recyklovaných PET lahví, žlutá vrstva z rostlinné celulózy
  • Další parametry máme zde.
Co s nimi, až doslouží

Zelenou vrstvu oddělte a recyklujte v kontejneru na plast. Zbytek houbičky je z celulózy a můžete jej kompostovat nebo ho hoďte do bioodpadu.

Co s obaly

Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.

Materiál

Zelená vrstva z recyklovaných PET lahví, žlutá vrstva z rostlinné celulózy

Materiál balení

Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem