Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) - z měkoučké biobavlny

Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) – z měkoučké biobavlny


299 

Ecodis Pratelné odličovací tamponky (10 ks) – z měkoučké biobavlny od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jemňoučké tamponky z biobavlny s certifikací GOTS pomohou perfektně odlíčit a vyčistit pleť, aniž by zatěžovaly planetu jednorázovým odpadem. Okraje vykutálených tamponků jsou prošité pěti veselými barvami a hezky pospolu je drží praktická síťka z biobavlny. Tu můžete použít při praní tamponků, jemného prádla nebo k přepravě různých drobností. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Certifikáty: GOTS
  • Co s obaly: Karton recyklujte v kontejneru na papír, celofán se rozloží na domácím kompostu nebo ho vyhoďte do bioodpadu.
  • Materiál: Biobavlna s certifikací GOTS
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

GOTS

Co s obaly

Karton recyklujte v kontejneru na papír, celofán se rozloží na domácím kompostu nebo ho vyhoďte do bioodpadu.

Materiál

Biobavlna s certifikací GOTS

Materiál balení

Recyklovaný karton a kompostovatelný celofán