Ecodis Měděná drátěnka - drsná ke špíně

Ecodis Měděná drátěnka – drsná ke špíně, jemná k povrchům


38 

Ecodis Měděná drátěnka – drsná ke špíně, jemná k povrchům od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Nechali jste hrnec na plotně o ždibíček déle, než jste měli? Nezoufejte. Tahle drátěnka si poradí s připáleným hrncem, pánvičkou i zatrvrzelou špínou na sporáku a kdekoli jinde v kuchyni. Ačkoli je drsná, povrchy nepoškrábe a jemná bude i k vašim rukám. Vyrobená je z mědi, ale bát se nemusíte, nerezne! Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Co s nimi, až doslouží: Až drátěnka doslouží, rozlučte se s ní ve směsném odpadu.
  • Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.
  • Materiál: měď, vlákno z polypropylenu
  • Další parametry máme zde.
Co s nimi, až doslouží

Až drátěnka doslouží, rozlučte se s ní ve směsném odpadu.

Co s obaly

Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.

Materiál

měď, vlákno z polypropylenu

Materiál balení

Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem