Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo - vstřebá přebytečnou vodu

Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo – vstřebá přebytečnou vodu


85 

Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo – vstřebá přebytečnou vodu od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Tato podložka na tuhé mýdlo je vyrobená zcela z přírodních materiálů a pořádek i parádu vykouzlí na každém umyvadle. Zcela přirozeně absorbuje přebytečnou vodu i zbytky mydlin a když je potřeba, můžete ji použít i místo houbičky k ošplouchnutí umyvadla. Kromě přírody s ní navíc podporujete i lidi v nouzi. V rámci dobročinného projektu ji pro vás totiž ručně vyrábí lidé v Beninu. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Co s ní, až doslouží: Až lufa doslouží, můžete ji nechat rozložit na vašem kompostu nebo se s ní rozlučte v popelnici na bioodpad.
  • Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hodit do bioodpadu nebo ho nechte rozložit na domácím kompostu.
  • Délka: 13 cm
  • Další parametry máme zde.
Co s ní, až doslouží

Až lufa doslouží, můžete ji nechat rozložit na vašem kompostu nebo se s ní rozlučte v popelnici na bioodpad.

Co s obaly

Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hodit do bioodpadu nebo ho nechte rozložit na domácím kompostu.

Délka

13 cm

Materiál

lufa válcovitá, bavlněné vlákno