Ecodis Hadřík na okna z mikrovláken - perfektní úklid pouze s vodou

Ecodis Hadřík na okna z mikrovláken – perfektní úklid pouze s vodou


169 

Ecodis Hadřík na okna z mikrovláken – perfektní úklid pouze s vodou od výrobce Ecodis máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Jemňoučký hadřík z mikrovláken vyčistí a nablýská okna ve vašem bytě i u auta a nečistot zbaví také jakékoli jiné skleněné povrchy. Mikrovlákna skvěle absorbují tekutinu a jsou tak jemná, že poškrábáním neohrozí ani to nejcitlivější sklo. Nahradí stovky jednorázových papírových utěrek a k přírodě jsou šetrné také tím, že k úklidu nepotřebují mycí prostředek. Nejefektivněji se jim totiž uklízí na sucho, nebo jen s kapkou vody. Francouzská značka Ecodis vám vyrazí dech svým odhodláním měnit svět k lepšímu. Do každodenního života přináší lidem praktické pomocníky z obnovitelných materiálů, co dlouho vydrží a díky promyšlenému ekologickému balení ušetří zbytečné jednorázové obaly. Vychytávky do domácnosti, úklidové i hygienické pomůcky z šetrných přírodních materiálů vám podají ruku na cestě k udržitelnějšímu životu. Umožní vám snížit vaši ekologickou stopu, lépe pečovat o své zdraví a méně utrácet. Ecodis tak bez nadsázky mění životy.

Vlastnosti

  • Co s ním, až doslouží: Až hadřík doslouží, rozlučte se s ním ve směsném odpadu.
  • Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.
  • Materiál: mikrovlákna
  • Další parametry máme zde.
Co s ním, až doslouží

Až hadřík doslouží, rozlučte se s ním ve směsném odpadu.

Co s obaly

Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hoďte do bioodpadu nebo nechte rozložit na domácím kompostu.

Materiál

mikrovlákna

Rozměry

40 x 40 cm