Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (800 ml) - uzávěr slouží jako kelímek

Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (800 ml) – uzávěr slouží jako kelímek


689 

Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (800 ml) – uzávěr slouží jako kelímek od výrobce Dopper máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Lahev a sklenička v jednom? Přesně tak! Odšroubujte vrchní část lahve, otočte ji vzhůru nohama a voilá! Kouká na vás elegantní kelímek na stopce. A co si budeme povídat, na velikosti někdy záleží. Obzvlášť, když jde o pitný režim. Proto v Dopperu stvořili tuto nerezovou krásku, která pojme až 800 ml vody. Díky unikátnímu designu se snadno používá i čistí a z módy jen tak nevyjde. Udržitelnost je totiž v kurzu pořád. Nejlépe jí bude s kohoutkovou vodou a ráda vás doprovodí na toulky městem, do práce, na výlet, za sportem a neodmítne ani domácí gaučové povalování.   Na první pohled je vidět, že holandské lahve na pití Dopper mají styl. Co z jejich unikátního designu s odnímatelným kelímkem ale nevykoukáte, je udržitelností poháněné srdce ze zlata. Produkty značky Dopper totiž kapičku po kapičce naplňují důležitý sen. O čistých a bujných lesích a oceánech bez plastových ostrovů. A co víc? Kromě toho, že s lahví Dopper ušetříte spoustu jednorázových PET lahví, jejich koupí přispíváte na humanitární projekty pod taktovkou Dopper Foundation.

Vlastnosti

  • Materiál: 18/8 nerezová ocel, víčko z polypropylenu, pohárek z tritanu, těsnění z TPE (termoplastického elastomeru)
  • Certifikáty: B Corp
  • Země původu: Vyrobeno zodpovědně v Číně
  • Další parametry máme zde.
Materiál

18/8 nerezová ocel, víčko z polypropylenu, pohárek z tritanu, těsnění z TPE (termoplastického elastomeru)

Certifikáty

B Corp

Země původu

Vyrobeno zodpovědně v Číně

Co s ní, až doslouží

Část z nerezové oceli recyklujte v kontejneru na kov, víčko a pohárek patří do kontejneru na plast a těsnění do směsného odpadu