Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (490 ml) - uzávěr slouží jako kelímek

Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (490 ml) – uzávěr slouží jako kelímek


549 

Dopper Steel Nerezová lahev na vodu (490 ml) – uzávěr slouží jako kelímek od výrobce Dopper máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Lahev a sklenička v jednom? Přesně tak! Odšroubujte vrchní část lahve, otočte ji vzhůru nohama a voilá! Kouká na vás elegantní kelímek na stopce. Jako rytíř v nablýskaném brnění vás tato lahev z nerezové oceli bezpečně doprovodí na cestě za udržitelnou budoucností bez jednorázových plastů. Vejde se do ní bez pár kapek půl litru vody a nejlépe jí je v pohybu, ať už na túrách nebo při sportu. Díky unikátnímu designu se snadno používá i čistí a z módy jen tak nevyjde. Udržitelnost je totiž v kurzu pořád.   Na první pohled je vidět, že lahve na pití Dopper mají styl. Co z jejich unikátního designu s odnímatelným kelímkem ale nevykoukáte, je udržitelností poháněné srdce ze zlata. Produkty holandské značky Dopper totiž kapičku po kapičce naplňují důležitý sen. O čistých a bujných lesích a oceánech bez plastových ostrovů. A co víc? Kromě toho, že s lahví Dopper ušetříte spoustu jednorázových PET lahví, jejich koupí přispíváte na humanitární projekty pod taktovkou Dopper Foundation.

Vlastnosti

  • Certifikáty: B Corp
  • Materiál: 18/8 nerezová ocel, víčko z polypropylenu, pohárek z tritanu, těsnění z TPE (termoplastického elastomeru)
  • Země původu: Vyrobeno zodpovědně v Číně
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

B Corp

Materiál

18/8 nerezová ocel, víčko z polypropylenu, pohárek z tritanu, těsnění z TPE (termoplastického elastomeru)

Země původu

Vyrobeno zodpovědně v Číně

Co s ní, až doslouží

Část z nerezové oceli recyklujte v kontejneru na kov, víčko a pohárek patří do kontejneru na plast a těsnění do směsného odpadu