Blendea Supergreens BIO (30 porcí) - směs zelených superpotravin

Blendea Supergreens BIO (30 porcí) – směs zelených superpotravin


449 

Blendea Supergreens BIO (30 porcí) – směs zelených superpotravin od výrobce Blendea máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:


Směs Supergreens je nabitá vybranými zelenými superpotravinami v BIO kvalitě. Spirulina a mladá pšenice obsahují velké množství vlákniny, která dodává pocit sytosti. Chlorella přispívá správnému trávení, rovnováze prospěšných mikrobů ve střevech a společně se spirulinou pomáhá ke správné imunitě. Antioxidanty zelený ječmen a spirulina brání tělo před volnými radikály. Chuť zeleného elixíru pak vylepšuje přídavek svěží máty. Blendea je mladá a ryze česká značka plná života. Vznikla z okouzlení z blahodárné síly přírody a jejích superpotravin a z odhodlání přínosné účinky šířit dál mezi lidi. V Blendea proto spojují ty nejkvalitnější rostlinné ingredience a šetrnými metodami z nich míchají superpotravinové směsi k podpoře zdravého života. Využívají k tomu ty nejmodernější technologie, aby v surovinách i po zpracování zůstalo 100 % všech enzymů a výživných látek. To vše dělají s ohledem na blaho přírody, lidí a zvířat.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Certifikováno BIO, Vegan V-Label
  • Podíl BIO rostlinných surovin: 100 %
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu doma navyužijete, karton recyklujte v kontejneru na papír, plechovou dózu a víčko vyhoďte do kontejneru na kov.
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Certifikováno BIO, Vegan V-Label

Podíl BIO rostlinných surovin

100 %

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu doma navyužijete, karton recyklujte v kontejneru na papír, plechovou dózu a víčko vyhoďte do kontejneru na kov.

Dávkování

Užívejte 1-2 lžičky směsi 1-2x denně.