Blendea Supercoffee BIO (30 porcí) - s bio medicinálními houbami

Blendea Supercoffee BIO (30 porcí) – s bio medicinálními houbami


419 

Blendea Supercoffee BIO (30 porcí) – s bio medicinálními houbami od výrobce Blendea máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Kategorie: , , Štítek:

Před touto směsí kávy s BIO medicinálními houbami, kořenem čekanky a lahodnou skořicí bledne každá obyčejná káva závistí. Vychutnat si ji můžete ráno při probouzení a vzpruhu dodá i navečer, po náročném dni. Instantní kávy arabica a robusta nabudí bdělost, soustředěnost a výkon. Jemně namleté houby reishi, chaga a hericia podpoří správné fungování imunity a vysoký obsah vlákniny dodá pocit sytosti. Inulin z kořene čekanky pak pomáhá správnému vyprazdňování, vyživuje prospěšné střevní bakterie, a udržuje tak vitální střevní mikroflóru. A co víc? Fajnšmekři si směs mohou připravit s rostlinným mlékem a vychutnat si "superlatte". Blendea je mladá a ryze česká značka plná života. Vznikla z okouzlení z blahodárné síly přírody a jejích superpotravin a z odhodlání přínosné účinky šířit dál mezi lidi. V Blendea proto spojují ty nejkvalitnější rostlinné ingredience a šetrnými metodami z nich míchají superpotravinové směsi k podpoře zdravého života. Využívají k tomu ty nejmodernější technologie, aby v surovinách i po zpracování zůstalo 100 % všech enzymů a výživných látek. To vše dělají s ohledem na blaho přírody, lidí a zvířat.

Vlastnosti

  • Certifikáty: Certifikováno BIO
  • Co s obaly: Pokud prázdnou dózu doma navyužijete, karton recyklujte v kontejneru na papír, plechovou dózu a víčko vyhoďte do kontejneru na kov.
  • Dávkování: 3,3 g (1 čajová lžička nebo přibalená odměrka) na jeden šálek, doporučené jsou 1-2 šálky denně
  • Další parametry máme zde.
Certifikáty

Certifikováno BIO

Co s obaly

Pokud prázdnou dózu doma navyužijete, karton recyklujte v kontejneru na papír, plechovou dózu a víčko vyhoďte do kontejneru na kov.

Dávkování

3,3 g (1 čajová lžička nebo přibalená odměrka) na jeden šálek, doporučené jsou 1-2 šálky denně

Hmotnost

100 g