Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí (500 ml) - s pomerančovým olejem

Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí (500 ml) – s pomerančovým olejem


109 

Bio-D Univerzální čistič s dezinfekcí (500 ml) – s pomerančovým olejem od výrobce Bio-D máme aktuálně skladem. Pro více informací přejděte do e-shopu:

Přejděte do e-shopu


Účinný univerzální prostředek, se kterým snadno vyčistíte a dezinfikujete všechny tvrdé povrchy. Obsahuje pomerančový olej jako účinné odmašťovadlo. Odstraní 99,9% bakterií. Certifikovaný pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi. Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Vyrobený v britské rodinné firmě Bio-D důsledně šetrným procesem z přísad nejvyšší kvality s cílem minimálního dopadu na životní prostředí. Neobsahuje fosfáty, ropné deriváty, konzervanty, enzymy, GMO ani umělé vůně. Netestováno na zvířatech (s certifikátem HHPS), žádné živočišné přísady.

Vlastnosti

  • Země původu: Velká Británie
  • Složení: Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mléčná, pomerančový olej.
  • Objem: 500 ml
  • Další parametry máme zde.
Země původu

Velká Británie

Složení

Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, chlorid sodný, kyselina citrónová, kyselina mléčná, pomerančový olej.

Objem

500 ml